Avada Türkiye Ortaklık Programı Hizmet Şartları

Anlaşması
Avada Türkiye Affiliate Programına (“Program”) Affiliate olarak kaydolarak, aşağıdaki şartlar ve koşullar (“Hizmet Şartları”) ile bağlı kalmayı kabul edersiniz.

Avada Türkiye , zaman zaman haber vermeksizin Hizmet Şartlarını güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni araçları ve kaynakları serbest bırakmak da dahil olmak üzere mevcut Programı güçlendiren veya geliştiren her yeni özellik Hizmet Şartlarına tabidir. Bu tür değişikliklerden sonra Programın sürekli kullanımı, bu tür değişikliklere rıza gösterdiğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki koşullardan herhangi birinin ihlali, Hesabınızın sonlandırılması ve ihlal sırasında kazanılan ödenmemiş bağlı kuruluş komisyon ödemelerinin kaybedilmesiyle sonuçlanacaktır. Ortaklık Programını kendi sorumluluğunuzdadır kabul etmektesiniz.

Hesap Şartları

 • Bu Programa katılmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız.
 • Ortak olmak için Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamalısınız.
 • Sen bir insan olmalısın. “Botlar” veya diğer otomatik yöntemlerle kaydedilen hesaplara izin verilmez.
 • Kayıt işlemini tamamlamak için yasal adınızı, geçerli bir e-posta adresinizi ve istenen diğer bilgileri sağlamanız gerekir.
 • Giriş bilgileriniz yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir – birden fazla kişi tarafından paylaşılan tek bir girişe izin verilmez.
 • Hesabınızın ve şifrenizin güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. Avada Türkiye bu güvenlik yükümlülüğüne uymamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz.
 • Hesabınız altında yayınlanan tüm İçerikten ve etkinliklerden siz sorumlusunuz.
 • Bir kişi veya tüzel kişilik birden fazla hesap sahibi olamaz.
 • Ortaklık Programını yasadışı veya yetkisiz bir amaç için kullanamazsınız. Hizmet kullanımında, bulunduğunuz bölgedeki yasaları ihlal etmemelisiniz (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı değildir).
 • Affiliate Programını, kendi Avada Türkiye ürün hesaplarınızdan para kazanmak için kullanamazsınız.
 • Sitenizdeki, e-postalarınızdaki veya diğer iletişimlerinizdeki bağlantılar / grafikler

  Affiliate Programına kaydolduktan sonra, size benzersiz bir Affiliate Code atanacaktır. Affiliate Kodunuzla verdiğimiz linkleri, afişleri veya diğer grafikleri sitenize, e-postalarınıza veya diğer iletişimlere yerleştirmenize izin verilir. Avada Türkiye ‘ye bağlantıda kullanmanız için size kılavuzlar, bağlantı stilleri ve grafik resimler sunacağız. Sanat eserinin tasarımını, önceden bildirimde bulunmaksızın istediği zaman değiştirebiliriz, ancak resimlerin boyutlarını uygun şekilde bildirmeden değiştirmeyiz.

  Doğru izleme, raporlama ve başvuru ücreti tahakkuk ettirilmesine izin vermek için, size sitenizle Avada Türkiye arasındaki tüm bağlantılarda kullanılacak özel bağlantı biçimleri sağlarız. Sitenizle Avada Türkiye arasındaki bağlantıların her birinin bu tür özel bağlantı biçimlerini düzgün kullandığından emin olmalısınız. Bu Sözleşme uyarınca sitenize yerleştirilen ve bu tür özel bağlantı biçimlerini uygun şekilde kullanan Avada Türkiye ‘ye bağlantılar “Özel Bağlantılar” olarak adlandırılır. Yalnızca Özel Bağlantılar aracılığıyla gerçekleşen bir Avada Türkiye ürünündeki satışlar için başvuru ücreti kazanacaksınız; Sizin veya Özel Bağlantıları kullanmaktan bahsettiğiniz herhangi bir başarısızlıktan ya da Sizin gibi başka türlü ödenecek tutarların herhangi bir şekilde düşmesine neden olabilecek durumlar dahil olmak üzere, Ortak Kodunuzu yanlış bir şekilde yazmaktan sorumlu olmayacağız. bu Anlaşmaya göre.

  Ortak bağlantılar, tanıtılmakta olan ürünün sayfasına işaret etmelidir.

  Tavsiye ücreti / komisyon ve ödeme

  Bir Ürün satışının tavsiye ücreti almaya hak kazanabilmesi için müşterinin, sitenizden, e-postanızdan veya diğer iletişimlerden https://avadaturkiye.com adresine Özel bir Bağlantıyı tıklaması ve sipariş vermesi gerekir. Bu oturum sırasında bir ürün için.

  Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen ve raporlanan bağlantılara komisyon ödeyeceğiz. Biri satın aldığını veya sistemimiz tarafından izlenmediyse bir tavsiye kodunu girdiğini söylemesi durumunda komisyon ödemeyeceğiz. Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen düzgün biçimde biçimlendirilmiş özel bağlantılar aracılığıyla oluşturulan işletmelere komisyon ödeyebiliriz.

  Sahte, yasadışı veya aşırı agresif, sorgulanabilir satış veya pazarlama yöntemleriyle kazanılan komisyonları diskalifiye etme hakkını saklı tutarız.

  Ödemeler, yalnızca bağlı kuruluş gelirinde 150 TL ‘den fazla kazandığınızda başlar. Bağlı kuruluş hesabınız 150 TL eşiğini asla geçemezse, komisyonlarınız gerçekleşmez veya ödenmez. Yalnızca 150 TL eşiğini geçen hesapların ödenmesinden sorumluyuz.

  Kendinizi Avada Türkiye Üyesi Olarak Tanımlamak

  İle herhangi bir basın bülteni yayınlayamazsınız.